FITNESS EQUIPMENT

Keiser ürünleri, özel oldukları için farklı görünür ve farklı hissedilir. Keiser ürünlerinin, mühendislik sürecinde insan vücudunun biçimi ve işlevi göz önünde bulundurulmuştur ve bunun sonucunda egzersiz deneyiminizi optimize eden bilim destekli ürünler ortaya çıkmıştır.

Keiser ürünlerinde mükemmellik hedeflenmiştir. Bunun için cihazların her noktası özenle planlanmış ve kullanıcılarına en iyi sonucu veren cihazlar üretilmiştir.

Keiser’ in bilim destekli pnömatik direnç sistemleri, insan vücudunun tüm hareket aralığı boyunca doğal olarak nasıl tepki verdiğine uyum sağlamak için tutarlı ve kontrollü daha saf bir direnç üretir.

Keiser ürünleri sayesinde sakatlık döneminde olan profesyonel sporcular planlanandan daha kısa sürede sahaya dönebilir.

Keiser’ ın Pnömatik teknolojisi, Kaslara, bağ dokularına ve eklemlere azaltılmış şok yüklemesi ile hareket ve hızların azaltılması, geleneksel kuvvet antrenmanı yöntemlerinde görülmeyen şekillerde fiziksel performansı güvenli bir şekilde iyileştirebilen egzersiz rejimlerine izin verir.

Keiser fitness ekipmanlarını, atletik performansı geliştirmekte etkili kılan mühendislik, aynı zamanda her türden insan için de etkilidir. Spor salonlarına giden bireylerden profesyonel sporculara herkesi fitness hedeflerine ve ötesine taşıyabilir.

Keiser’ in dinamik değişken direnci, maksimum güç ( Kuvvet * Hız ) oluşturmanın anahtarı olan herhangi bir hızda güvenli bir şekilde güç oluşturur. Keiser, güç geliştirmenizi sağlar ve güç, performansın anahtarıdır.

“KEISER CARDIO”

Basitlik, en üstün gelişimdir…

Tüm M Serisi Kardiyo ürünlerimiz, iç mekan bisiklet derslerinin talepleri doğrultusunda size kalite, hizmet ve performansta en iyiyi sunmak için Keiser’ in titiz standartlarına göre yapılmıştır. Ek olarak Keiser Integrated Technology, M Serisi uygulamalarımızı kullanarak ilerlemeyi kaydetmek ve izlemek için Bluetooth bağlantısını kullanır.

Dünya çapında satılan 300.000’den fazla M Serisi Cardio ürünlerimizle, önde gelen spor tesisleri, Kardiyo ekipmanlarımızın şimdiye kadar deneyimleyeceğiniz en sessiz ve en sorunsuz egzersiz için manyetik direnç teknolojisi üzerine inşa edildiğini zaten biliyor. Tasarımda kalitenin nasıl fark yarattığını sizde görün.

Keiser M serisi bisikletleri, 20 yıl önce piyasaya sürüldüklerinde grup fitness dünyasında devrim yarattı ve o zamandan beri kategorinin standardını belirledi. Manyetik direnci ve alüminyum volanı kullanan ilk bisiklet olan M Serisi, kullanıcılara ve sahiplerine grup bisiklet deneyimini iyileştiren yenilikler sunmaya devam ediyor.

Strength Products

Cardio Products

Functional Training Products

FUNCTIONAL TRAINER

TRIPLE TRAINER

PERF. TRAINER

FUNCTIONAL TRAINER BENCH

INFINITY ACCESSORY KIT

COMPRESSORS

LARGE COMPRESSOR

SMALL COMPRESSOR