SIK SORULAN SORULAR

AKLINIZA TAKILANLARI CEVAPLIYORUZ.

Evet. Pnfsport.com  SSL sertifikalı bir sitedir. Kredi kartı ödeme altyapısı olarak  İyzico ödeme platformunu kullanılmaktadır.

Güvenlik Soket Düzeyi (SSL), Netscape tarafından yaratılmıştır, İnternet üzerinden standart güvenli veri akışını sağlar. SSL RSA Data Security Şirketi tarafından geliştirilmiş bir güvenlik ve özel şifre teknolojisi kullanır. SSL (veya Microsoft versiyonu: PCT), kullanırken, bize gönderdiğiniz bilgi güvenilir şekilde ve değişmeksizin bize ulaşır. Netscape’in Navigator ve Microsoft’un Internet Explorer gibi pek çok gelişmiş ve modern browser’ları SSL’i destekler.

Hayır. Kapıda ödeme sistemimiz yoktur.

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. Pnfsport.com sitemizde yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Online ödeme seçeneğini şeçtiğiniz taktirde kredi kartınız gerçek zamanlı olarak işleme konulur.

Online mağazamızda bulunan tüm ürünlerimiz KDV oranı eklenerek satışa sunulmaktadır.

Dilerseniz, havale/EFT ile ödeme seçeneğini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.
Bunun için, havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçmeniz yeterli olacaktır. Sipariş onayından sonra size verilen sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın! Maximum 3 iş günü içerisinde ödemenin tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Ödeme yapılmayan sipariş dikkate alınmayıp otomatikman sistemden silinmektedir.
Havale / EFT için banka bilgilerimiz:

TEB Küçükbakkalköy Şubesi, 
Hesap Adı: MODERN SPOR EKİPMANLARI TURZ.İNŞ.OTO.SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ.
Şube Kodu: 558
Hesap No: 71905806
IBAN: TR82 0003 2000 0000 0071 9058 06

pnfsport.com adresinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde tüm ürünler fatura ve irsaliye ile çıkış yapılır. Firmamız e-fatura mükellefidir ve faturanız mail adresinize gönderilir. İrsaliye ise ürünle birlikte kargoya verilmektedir. ( İrsaliyede ürün fiyatları yazmamaktadır. Sadece taşıma amaçlı düzenlenmektedir. )  Alışverişiniz sırasında sistemimizde gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dahildir. Eğer vergi numaranız varsa ve faturanızın şirketiniz adına düzenlenmesini istiyorsanız, vergi dairesi, vergi numarası ve ünvan bilgilerinizi mutlaka giriniz.

FORMU DOLDURUN.

BİZE ULAŞIN - İLETİŞİM FORMU