PnF SPORT

Modern Spor Ekipmanları, kurucusunun sektördeki 20 yıllık tecrübe ve deneyimi sayesinde tüketicileri kaliteli ürünlerle buluşturma vizyonu ile 2019 yılında PnF Sport markası ile kurulmuştur.
420543

Kardio Ekipmanları

Kalp, Damar ve Akciğerleri yoğun bir şekilde çalıştırmanızı sağlayan Cardio Aletleri,Yağ yakımı ve Kondisyonunuzu arttıracak ürünlerdir.

1252010

Fitness Ekipmanları

Evde kullanabileceğiniz dumbell, flanş, barbell, Kettelebell gibi ağırlıkların yanı sıra antrenmana yardımcı diğer ürünleri bu grupta bulabilirsiniz.

Asset 1@5x

Ağırlık İstasyonları

Ağırlık Çalışma İstasyonları, kas geliştirme egzersizlerini yapmanıza olanak tanırken aynı zamanda hareketlerinizin koordinasyonunu da arttırır.

9320251_scooter_delivery_interaction_untact_icon (1)

Aksesuarlar

Sizler ve çocuklar için hayata renk katan ürünler.

Deneyimini iddialı vizyonuyla birleştiren PnF Sport, devamlılık ve sürdürülebilir büyüme stratejileri doğrultusunda Koşu bandından, Kondisyon Bisikletine, Vücut geliştirme cihazlarından, spor aksesuarlarına, kendi markaları yanı sıra dünyaca ünlü spor markalarını sporseverlerle buluşturmaktadır.

Profesyonel ve Ev tipi Fitness Ekipmanlarında, yaşamı kolaylaştıran ürün ve hizmetlerle geleceğe yön veren, sektörün önde gelen markalarını bünyesinde bulunduran PnF Sport aynı zamanda dünyaca ünlü markaların da Türkiye temsilciliğini yapan bir ithalat firmasıdır.

PnF Sport, bünyesinde Fitness, Crossfit, Pilates, Medikal Fitness, Fonksiyonel Fitness Ekipmanları, Performans Geliştirme ve Ölçme Ekipmanları alanında birçok ürün bulundurmaktadır.

Kurulduğumuz günden itibaren binlerce son kullanıcıya hizmet vermenin yanı sıra Profesyonel Futbol, Basketbol, Voleybol kulüpleri ile Spor salonları, PT Stüdyoları, Fizyoterapi merkezleri ve Resmi kurumlara da hizmet vermiş olmanın mutluğunu yaşamaktayız.

TÜRKİYENİN HER YERİNDE

Profesyonel ve Ev Tipi Ürünler İle

HİZMETİN ZİRVESİNDEYİZ.

Kalite Politikamız

Malzeme temininden depolamaya, müşteriye sunumdan servis hizmetlerine kadar geçen tüm aşamalarda; müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, müşteri istek ve beklentilerini tespit edip, bunu sürekli araştırdığımız teknoloji ile geliştirip, zenginleştirerek müşterimize geri döndürmek; her aşamada müşteri ihtiyaçlarını en kısa sürede ve hatasız karşılamak kalite anlayışımızdır.

Misyonu Nedir?

Her yaş ve ortamda spor yapabilmek için yüksek kaliteli ürün ve sistemleri müşterilerimizin bütçelerine uygun seçeneklerle sunmaktır.

Ne Tür Ürünler Mevcut?

PnF Sport, bünyesinde Fitness, Crossfit, Pilates, Medikal Fitness, Fonksiyonel Fitness Ekipmanları, Performans Geliştirme ve Ölçme Ekipmanları alanında birçok ürün bulundurmaktadır.

Vizyonu Nedir?

Düzenli ve ömür boyu spor yapmak, sağlıklı yaşamın en önemli gerekliliklerinden biridir. İçinde bulunduğumuz bu sektörde; müşterilerimiz için hep daha iyisini aramak, geliştirmek ve sunmak; müşterilerimizde memnuniyet sağlarken, bizi de iki kat mutlu etmektedir.
Dünden Bugüne PnF Sport
Türkiye’nin Her Yerinde…
Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. Ürünlerinizi anlaşmalı kargolarımızla Türkiye’nin neresinde olursanız olun size gönderiyor ve deneyimli teknik servis ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz. Biz ürünlerimize ve kendimize güveniyoruz, müşteri deneyimine önem veriyoruz. Referanslarımızı da inceleyebilir siz de bize güvenebilirsiniz.
+174

YENİ MÜŞTERİ

Her geçen gün yeni müşterilerimiz artıyor.

+289

DEVAM EDEN MÜŞTERİ

Bizimle devam eden profesyonel müşterilerimiz

49B+

MÜŞTERİ ZİYARETİ

Aylık Ziyaretçi Sayımız

+1830

ÜRÜN SAYISI

Çeşitli Ürünlerimiz

İLETİŞİM İÇİN BURADAYIZ.

Bizimle iletişime geçin.